SA-RPOS SERVIS s.r.o.


Naše firma byla založena v roce 1991 s cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti revize a oprav továrních komínů. S postupem času jsme rozšířili náš tým zaměstnanců a získali cenné zkušenosti v této oblasti. Dnes máme vlastní zázemí, tým a stabilní zákazníky, což nám umožňuje efektivně plnit naše poslání.

S našimi odbornými znalostmi, vlastním zázemím a širokou nabídkou služeb jsme připraveni splnit vaše potřeby v oblasti revize, oprav a údržby komínů, hromosvodů a střech. Spolehněte se na nás a dejte nám příležitost přispět k bezpečnosti a kvalitě vašich staveb.


Naše služby


NABÍZÍME MNOHO SLUŽEB OD NÁTĚRŮ A REVIZÍ AŽ PO VLOŽKOVÁNÍ PRŮMYSLOVÝCH KOMÍNŮ


Naše realizace


VYBRALI JSME PRO VÁS PÁR REALIZACÍ PRO NAŠE KLIENTY ABYSTE MĚLI PŘEDSTAVU, CO VŠE UMÍME


Zaměřujeme se na udržování vysoké kvality


Od samého začátku jsme se specializovali na profesionální servis komínů, které jsou navrženy podle příslušných norem, konkrétně ČSN 73 4110 a 73 4111, EN 13084-1, EN 1443 a ČSN 734201. Naše ceny se řídí ceníkem 801 7 pro výškové komíny a kouřové kanály. V důsledku naší odbornosti v oblasti komínových systémů jsme rozšířili naše služby i na opravy hromosvodů na budovách a továrnách. Tyto práce vycházejí z našich znalostí o hromosvodech na komínech podle ČSN 34 1390.